Новини » Київ Читать эту новость на русском

У київському метро з'явився тестовий вагон з вертикальними поручнями

Експериментальний вагон у київському метро Фото з відкритих джерел

Вагон у тестовому режимі возитиме пасажирів кілька місяців

У Київському метро на зеленій лінії в тестовому режимі почав курсувати вагон з вертикальними перилами. Про це повідомляє пресслужба столичного метрополітену в Facebook.

Зазначається, що експериментальні поручні були встановлені для зручності пасажирів на двох середніх дверях. На двох інших дверях конструкція не монтувалася для комфортної можливості заходу в вагон маломобільних пасажирів на візках.

У пресслужбі підкреслили, що оскільки вагон випускається без таких поручнів, то узгодження установки вимагало досить довгого часу.

"Наступні кілька місяців вагон буде курсувати в режимі тестування. Після чого буде прийматися рішення про переоснащення інших вагонів підземки. Додаткові поручні є в багатьох модифікаціях зарубіжних метрополітенів", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Київське метро оголосило тендер на проєктування другого виходу на "Вокзальній"

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що наступного року у столиці планують відкрити дві нові станції метро на Виноградар. За словами міського голови, представники "Київметробуду" у повному обсязі отримують фінансування від міста. 

Loading...