Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Київській області 14 шкіл перевели на дистанційне навчання через коронавірус

Рік математичної освіти в школах Фото з відкритих джерел

Заклади середньої освіти повністю або частково були переведені на дистанційне навчання

У Київській області 14 закладів середньої освіти повністю або частково були переведені на дистанційне навчання через захворювання коронавірусом серед учнів і вчителів. Всього на дистанційному навчанні знаходяться понад 1,5 тис. дітей. Про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Згідно з повідомленням, повністю на дистанційне навчання перейшли Васильківські школи №1 і №2, Застугнянська ЗОШ і Ірпінська ЗОШ №15.

"Там, на жаль, захворіли вчителі, які контактували з колегами та дітьми. Педагогам проведено тестування, у школах провели дезінфекцію приміщень, на сьогодні встановлено карантин", - зазначили в ОДА.

Крім того, ще три класи навчаються дистанційно в Пісківському НВО, Бучанській СЗОШ №5 та Богуславське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст 3 - гімназія".

Також на самоізоляції знаходиться низка дітей, вчителів та інших працівників сфери освіти, у яких є підтверджене захворювання коронавірусом і які не контактували з однокласниками та колегами.

Новини за темою: Івано-Франківськ з наступного тижня відкриє школи і садочки, попри червону зону

Нагадаємо, у Запоріжжі через підтверджені випадки коронавірусу COVID-19 у вчителів, учнів та вихованців дитячих садків на карантин вимушено закрили низку навчальних закладів.

Loading...