live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві збільшилася концентрація формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду в повітрі - обсерваторія

Повітря Києва

З відкритих джерел

Вміст речовин в повітрі зріс подекуди в 5 разів

У Києві в період з 31 березня по 6 квітня зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду сірки, діоксиду азоту, формальдегіду та зважених речовин в повітрі. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії, на Бессарабській і Деміївській площах, а також на проспекті Перемоги в районі станції метро "Святошин", на вулицях Семена Скляренка та Олександра Довженка зафіксовано перевищення концентрації діоксиду сірки в 2,1-2,7 разів. На інших постах в місті, за винятком проспекту Науки, 37, перевищення склало 1,4-1,9 раз.

Вміст в повітрі діоксиду азоту в 4,9-5,6 рази вище допустимого на проспекті Перемоги, вулицях Інженера Бородіна, Скляренка, Бессарабської та Деміївської площах, в 3,2-3,9 рази - на вулиці Каунаській і Оболонському проспекті, в 2,4-2,9 рази - на всіх постах міста, крім проспекту Науки, де перевищень не виявлено.

Також на проспекті Перемоги, Бессарабської площі, вулиці Скляренка та бульварі Вацлава Гавела в 3,0-3,1 разів перевищена гранично допустима концентрація формальдегіду. Перевищення на інших постах склало 1,1-2,9 раз.

На проспекті Перемоги, Бессарабській площі та вул. Каунаській зафіксовано перевищення в 1,0-1,6 разу гранично допустимої концентрації зважених речовин.

У порівнянні з попереднім тижнем, в повітрі міста зріс вміст формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду (більш помітно - 4 і 6 квітня), оксиду вуглецю і зважених речовин - не змінилося.

З огляду на прогнози Українського гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері.

Раніше у ДСНС повідомляли, що у понеділок, 6 квітня, та найближчі кілька днів у столиці очікується підвищення рівня загазованості повітря через антициклонічний характер погоди.

Loading...