У Києві запустили тестування учнівського е-квитка

Наразі до проєкту долучилися 36 столичних шкіл

Електронний учнівський квиток пресслужба КМДА

Київська міська державна адміністрація запустила пілотний проєкт з використання електронних учнівських квитків. Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

"Сьогодні учнівські квитки отримають 28 тисяч школярів. Хочу підкреслити, що учнівський квиток – це не просто проїзний для учнів. Картка багатофункціональна, і поступово в ній з’являтимуться нові сервіси. Адже користуватися перевагами життя в розумному місті мають як дорослі, так і підростаючі кияни", – зауважив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Як зазначається, наразі у столичних школах продовжують збирати дані для оформлення електронних учнівських квитків для всіх столичних учнів (крім випускних 11-х класів). Уже найближчим часом до всіх столичних закладів освіти надійде детальна інструкція з інформацією, про те, що потрібно для оформлення такого документу та яким чином треба надавати необхідну інформацію.

У КМДА наголосили, що усі електронні учнівські квитки буде виготовлено за рахунок міського бюджету, тому кошти від батьків не збиратимуть. Повністю на електронний учнівський квиток місто перейде тільки після того, як усі школи зберуть необхідну інформацію.

Нагадаємо, раніш у КМДА заявили, що на впровадження системи електронного квитка для оплати проїзду у всіх видах громадського транспорту у Києві витратили близько 504 млн гривень. 

Loading...