Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві з 1 липня змінюються умови пільгового проїзду: Кличко пояснив, кого стосуватимуться зміни

Мер Києва Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

Зміни стосуватимуться у першу чергу пільговиків, які не зареєстровані в Києві

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що у столиці з 1 липня змінюються правила пільгового проїзду. Про це він поінформував під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Із 1 липня цього року столиця вимушено змінює умови надання пільгового проїзду. Проїзд пільгових категорій громадян, які не зареєстровані у місті Київ, але мають право проїзду міським громадським транспортом, будуть здійснюватися на загальних підставах за умови реєстрації електронного квитка. Відшкодування витрат на проїзд будуть робити органи соціального захисту населення за місцем реєстрації людини. Тому пасажири, які користувались пільгами на проїзд і не зареєстровані у Києві, для проїзду у громадському транспорті столиці мають придбати квиток у будь-який зручний спосіб, користуватись ним у громадському транспорті, зберегти квиток у разі придбання паперового квитка або чек на сплату проїзду чи банківську виписку при сплаті карткою, звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації для компенсації витрат на проїзд", - сказав Кличко.

Він зазначив, що такі кроки є вимушеними та викликані тим, що послуги з пільгового проїзду для осіб, які не зареєстровані у столиці, столичним перевізникам з державного бюджету не компенсують. Київ неодноразово звертався до уряду, щоб врегулювати питання компенсації комунальним перевізникам за проїзд пільгових категорій, визначених державою.

Також столиця зверталась до обласних, міських, селищних рад з проханням вирішити питання з компенсаціями за проїзд.

Втім, за словами Кличка, пільговики, які зареєстровані у Києві, зможуть користуватися пільгами за старими умовами.

"Пасажири ж, які мають пільги і зареєстровані у Києві, і надалі користуватимуться громадським транспортом за рахунок міського бюджету, за карткою киянина. Оформити її можна у будь-якому відділенні Ощадбанку", - додав мер столиці.

Новини за темою: Київ не підвищуватиме тарифи на проїзд у громадському транспорті, - Кличко

Нагадаємо, у Києві електронний квиток з 1 липня стане єдиним способом оплати проїзду в міському транспорті. Сплатити ним за проїзд можна буде у метро, автобусі, тролейбусі, трамваї, міській електричці та фунікулері.Loading...