У Києві з 1 липня у міському транспорті можна буде розплатитись лише електронним квитком

Фото з відкритих джерел

За допомогою е-квитка можна буде сплатити за проїзд у метро, автобусі, тролейбусі, трамваї, міській електричці та фунікулері

У Києві електронний квиток з 1 липня стане єдиним способом оплати проїзду в міському транспорті. Сплатити ним за проїзд можна буде у метро, автобусі, тролейбусі, трамваї, міській електричці та фунікулері. Про це повідомляє КМДА.

"Для того, щоб скористатися е-квитком, можна придбати одноразовий QR-квиток або картку Kyiv Smart Card із можливістю поповнювати її поїздками зі знижкою", - йдеться у повідомленні.

Kyiv Smart Card можна одразу поповнити на суму, яка прирівнюється до 50 поїздок, і зекономити до 1,5 грн на кожній поїздці. Навіть після втрати картки невикористані поїздки можна перенести на іншу, адже вся інформація зберігається в особистому кабінеті.

Придбати таку карту можна в касах метрополітену, у терміналах самообслуговування у вестибюлях станцій метрополітену та у Т-кіосках. Придбати е-квиток можна у додатку Kyiv Smart City, в Особистому кабінеті киянина, а також у касах станцій метро або у терміналі самообслуговування.

Зелені картки метро не продаються та не поповнюються. Поїздки, які залишилися на зелених картках можна використати до закінчення терміну їхньої дії.

Новини за темою: Київ не підвищуватиме тарифи на проїзд у громадському транспорті, - Кличко

Раніше повідомлялося, що після відновлення роботи Київський метрополітен працюватиме без жетонів, а пасажири підземки зможуть користуватися тільки електронним квитком.Loading...