live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві з 1 квітня діятимуть нові проїзні квитки

Фото з відкритих джерел

Придбати такий квиток можна за допомогою електронної картки Kyiv Smart Card

У Києві з 1 квітня будуть діяти нові види проїздних квитків для проїзду в столичному метро, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці. Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

Як зазначається, у столиці діятимуть проїзні квитки на визначену кількість поїздок, безлімітні місячні проїзні квитки і так звані "туристичні квитки" з терміном дії від 24 до 72 годин та способи їх оплати.

Зокрема, придбати такий квиток можна за допомогою електронної картки Kyiv Smart Card синього кольору, поповнивши її від 1 до 50 поїздок. У КМДА наголосили, що користуватись ними можна на всіх видах наземного громадського транспорту та в метро протягом року з дати останнього поповнення.

За попередньою інформацією, вартість проїзду становитиме від 6,50 до 8 гривень в залежності від кількості поїздок. Водночас поїздки, придбані на пластикову безконтактну картку київського метрополітену до 31 березня 2020 року, будуть діяти до 31 березня 2021 року.

Крім цього, для гостей столиці вводиться у дію так званий туристичний квиток без обмеження кількості поїздок на всі види громадського транспорту. Зокрема, квиток на 24 години коштуватиме 100 грн, на 48 годин – 150 грн та на 72 години – 200 грн.

Нагадаємо, нещодавно, 17 березня, у Києві, Харкові та Дніпрі тимчасово закрили метрополітени для протидії поширення коронавірусу в Україні.

Згодом міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що обмеження роботи метро, можливо, триватимуть і після завершення карантину 3 квітня.

Loading...