Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві викрили чергову потужну російську "ботоферму"

Під час обшуків слідчі вилучили техніку та сім-картки на суму понад 1 мільйон гривень

Служба безпеки України виявила та блокувала у Києві та Запоріжжі роботу так званих "ботоферм" РФ. Про це повідомила пресслужба СБУ.

"Зловмисники, використовуючи SIM-картки українських та іноземних операторів мобільного зв’язку, створювали та продавали через заборонені в Україні платіжні системи РФ анонімні віртуальні акаунти для поширення фейкових новин про політичну ситуацію в Україні", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків слідчі вилучили техніку та сім-картки на суму понад 1 мільйон гривень, а саме: 3 сім-банки на 16 портів кожен, 2 сім-банки на 32 порти, 14 сім-банків на 128 портів, 9 VoIP шлюзів на 32 порти кожен та понад 22 тисячі сім-карток, а також комп’ютерне обладнання, на якому розміщувався віртуальний сервер зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

Наразі слідчі дії тривають.

Новини за темою: У Бердянську викрили російську ботоферму

Нагадаємо, нещодавно у Києві правоохоронці заблокували діяльність міжрегіональної мережі ботоферм. Зазначається, що мережу в 3,5 тисячі ботів, яка розташовувалася в столиці та Запорізькій області, виявили правоохоронці в ході розслідування кримінального провадження.

Loading...