У Києві викрили call-центри, які викрадали гроші з рахунків

Щомісяця зловмисники отримували до 100 тис. доларів

У Києві викрили та заблокували роботу низки шахрайських call-центрів. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що зловмисники щомісяця викрадали з рахунків клієнтів вітчизняних та іноземних банківських установ до 100 тис. доларів. Представляючись співробітниками банків, "оператори" виманювали у громадян персональні дані та паролі до банківських карток. Потім кошти клієнтів переводили на підставні рахунки та привласнювали.

За інформацією СБУ, підпільну мережу організували минулого року виходець із Південного Кавказу та киянин, який у минулому був правоохоронцем. Загалом, для нелегальної діяльності ділки орендували 5 офісів та квартиру в центрі столиці. У call-центрі працювали 300 співробітників. Більшість із них – це місцеві студенти та безробітні.

Сьогодні, 6 серпня, правоохоронці провели обшуки в офісі call-центру в Києві та в будинках власників у Дніпрі. Вони вилучили обладнання, клієнтські бази даних та понад 300 комп’ютерів, які використовувались для протиправної діяльності. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтями про незаконні дії з платіжними картками та шахрайство.

Новини за темою: У Києві на Троєщині жінка намагалася спалити у багатті частини тіла убитого співмешканця

Нагадаємо, нещодавно в низці областей України викрили онлайн-шахраїв, які ошукали майже 500 громадян. Зловмисники продавали в мережі Інтернет товари та послуги, яких не існує, а також організовували діяльність call-центрів, що виманювали данні банківських карток громадян.

Loading...