live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві ввели обов’язковий "масочний режим": Що це означає

Фото з відкритих джерел

В столиці також заборонили роботу МАФів та продаж алкогольних напоїв на розлив

У зв'язку з посиленням обмежувальних заходів для запобігання поширенню COVID-19 в столиці запровадили обов'язковий "масочний режим". Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

Як зазначається, люди, які перебувають в адміністративних і виробничих приміщеннях, а також у громадському транспорті, повинні обов'язково перебувати у захисній масці. Окрім цього, "масочний режим" стосується також працівників Нацполіції та районних у Києві держадміністрацій. 

Також у Києві було заборонено роботу МАФів із реалізації шаурми, приготування та продажу кавових напоїв. Водночас заборона стосується реалізації у торговельних закладах алкогольних напоїв на розлив та приготування і продаж кавових напоїв.

Новини за темою: Сьогодні відбувається безконтрольне імпортування інфекції у столицю, – Кличко закликав посилити контроль

Крім цього, київська влада звернулася до Національної академії медичних наук України з проханням направити до столичних лікарень інфекціоністів, фахівців епідеміологічного напряму та спеціалістів із лабораторної діагностики для допомоги медикам у боротьбі з COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Києва Віталій Кличко заявив про можливість закриття в’їзду та виїзду зі столиці задля боротьби з поширенням коронавірусу в місті.

 

Loading...