live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві в День святого Валентина зі скверу вкрали клен у формі серця

Клен Фото з відкритих джерел

Дерево було у парку на Дарницькій площі

У Києві в день всіх закоханих зі скверу викрали "дерево-валентинку" у формі серця. Про це повідомляє пресслужба КП УЗН Дніпровського району у Facebook.
 
Згідно з повідомленням, японський клен у формі серця ріс у сквері на Дарницькій площі. Працівники комунальних служб виявили пропажу сьогодні вранці, 14 лютого.
 
"Прикро, коли ось так відносяться до нашої праці... Сьогодні ранок у Дніпровському районі розпочався з неприємних новин - невідомими було викрадено дерево клена у сквері на Дарницькій площі у вигляді серця. Напевно така валентинка стала несподіванкою для "обдарованого", але ж давайте в будь-яке свято чи ситуацію залишатись людьми і не лише цінувати людську працю, а й оберігати природу!", - зазначили комунальники.
 
Зазначається, що у Києві за 2019 рік висадили майже 13,5 тисяч дерев і 122,3 тисячі кущів. При цьому 166 дерев і 2700 кущів були вкрадені або знищені.
 
 
Нагадаємо, всесвітньо відомий вуличний художник із Великої Британії Бенксі вирішив привітати загал із Днем закоханих, і з цієї нагоди створив нове графіті.
Loading...