live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві УПЦ передала медикам понад 13 тисяч тестів для виявлення коронавірусу

УПЦ передала київським медикам понад 13 тисяч тестів для виявлення коронавірусу Facebook

УПЦ в усі області України передала 100 тис. тестів для виявлення інфекції

У Києві Українська Православна Церква передала в Центр громадського здоров'я 9 тис. тестів для виявлення коронавірусу COVID-19, Київському лабораторному центру Міністерства охорони здоров'я України - 3,5 тис. тестів, Головному міському клінічному військовому госпіталю – 500 тестів і Центру превентивної допомоги – 300 тестів. Про це повідомляє Центр інформації УПЦ.

"З першого дня виявлення коронавірусної інфекції в Україні всі 53 єпархії Української Православної Церкви приєдналися до боротьби проти поширення коронавірусної інфекції. Все, що в силах наших єпархій, громад, монастирів, - все робиться для того, щоб внести свій внесок. Дії наші несуть соціально-гуманітарну складову, яка сьогодні так потрібна. Біда нас об'єднала для того, щоб ми, не розділяючи одне одного ні на конфесії, ні за національними ознаками, ні за політичними поглядами, разом боролися. Щоб спокійний час прийшов на нашу Батьківщину", - сказав єпископ Віктор.

Також Архієрей відзначив значущість роботи лікарів у боротьбі з пандемією коронавірусу.

"Сьогодні лікарі на передовій. Це дуже важливо. Потрібно віддавати себе без залишку для того, щоб зберегти велику кількість життів. У свою чергу, і молитвами, і справами, ми будемо намагатися бути разом, щоб все це подолати", - підкреслив ієрарх УПЦ.

Своєю чергою, завідувач відділення епіднагляду над інфекційними хворобами Центру громадського здоров'я Роман Родина подякував УПЦ за допомогу.

"Зараз, у ситуації, яка розвивається з коронавірусною хворобою в Україні, дуже важливо вчасно тестувати людей. Ми бачимо, що кожен день маємо плюс 130-150 випадків, і очікуємо піку хвороби на середину квітня. Від того, як оперативно ми протестуємо людей, буде залежати те, наскільки ми зможемо реагувати і госпіталізувати, щоб мінімізувати ризики передачі хвороби. Центр громадського здоров'я отримав 9 тисяч тестів. Ми сподіваємося, що ця допомога буде сприяти тому, що ми будемо активно виявляти хворих і протидіяти коронавірусній хворобі", - сказав медик.

Директор Київського міського лабораторного центру Сергій Чумак також подякував за допомогу.

"Ми отримали тести для 3,5 тисяч людей. Це значно поліпшить ситуацію. Ми готові працювати цілодобово, щоб виявляти та зупиняти цю хворобу", - сказав він.

В УПЦ додали, що у всі області України передано 100 тис. тестів для виявлення коронавірусної інфекції, 10 апаратів ШВЛ, а також засоби захисту.

Нагадаємо, Києво-Печерську лавру закрили на карантин через поширення коронавірусної інфекції - це триватиме до офіційного закінчення національного карантину.

Loading...