Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві сталися сутички ФОПів з поліцією, мітингувальники перекрили урядовий квартал

Протести ФОПів у Києві 4 грудня PavlovskyNews

Підприємці продовжують виступати проти введення касових апаратів

У Києві мітингувальники, які виступають проти введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців, перекрили весь урядовий квартал та стали учасниками сутичок із поліцією. Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

Зазначається, бійка з правоохоронцями сталася через те, що мітингувальники прийняли за депутата перехожого. При цьому в кількох метрах від місця інциденту стояла група нардепів від "Слуги народу", серед яких був і Микола Тищенко, але до них люди не підходили.

Водночас Тищенко сам прийшов до мітингувальників і запропонував їм прийняти новий закон, куди будуть внесені всі правки та побажання ФОПів.

Як повідомила пресслужба КМДА в Telegram, мітингувальники перекрили рух вулицею Грушевського в обох напрямках. Рух перекрито від Кріпосного провулку до Європейської площі, а також виїзд на вулицю Інститутську.

Новини за темою: Введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано: Чому незадоволені підприємці

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада прийняла законопроєкт про фіскалізацію, внаслідок чого обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів було відтерміновано до 1 січня 2022 року. Тоді в "Слузі народу" заявили, що документ дасть можливість працювати малому бізнесу і при цьому не дозволить відійти від оподаткування недобросовісним підприємцям.

Loading...