У Києві спіймали адвоката, який привласнив гроші для хабара судді

Чоловіка затримали відразу після отримання 570 тисяч гривень

Столичні правоохоронці затримали адвоката, який хотів заволодіти коштами, призначеними для передачі судді Оболонського районного суду як хабар. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Києва

Згідно з повідомленням, адвокат підбурив представника свого клієнта до надання неправомірної вигоди працівнику столичного суду. Так за 570 тис. гривень адвокат обіцяв рішення, відповідного до якого приватне підприємство буде зобов'язане виплатити клієнту 7 млн гривень.

Новини за темою: У Харкові поліцейські вимагали хабарі з наркозалежних

Однак, згодом було з'ясовано, що цю суму зловмисник не збирався передавати судді, а хотів нею заволодіти. Наразі адвокатові повідомлено про підозру за шахрайське заволодіння грошовими коштами шляхом підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

Як зазначається, прокуратура вже звернулася до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 570 тисяч гривень. 

Новини за темою: У Києві спіймали співробітника СБУ, який за хабар обіцяв "влаштувати на роботу"

Нагадаємо, нещодавно співробітники Державне бюро розслідувань затримали на одержанні хабара слідчого столичної Нацполіції.Loading...