У Києві прийняли перший протокол із місцевих виборів

Фото з відкритих джерел

Перший протокол надійшов із Печерського району

Київська міська територіальна виборча комісія цієї ночі прийняла перший протокол щодо підсумків голосування на місцевих виборах. Про це повідомила голова Київської міської ТВК Валентина Королькова на брифінгу.

Зазначається, що перший протокол надійшов із Печерського району столиці. "Сьогодні триває вже 5 день підрахунку голосів. Київська міська територіальна виборча комісія продовжує своє засідання в безперервному режимі. У нас заявили приїзд зі своїми протоколами територіальні виборчі комісії. Сьогодні о другій годині ночі ми прийняли перший протокол з територіальної виборчої комісії - це Печерськ. Ми приймали їх до 4 години, протягом двох годин", – сказала голова ТВК.

За словами Королькової, про результати голосування у відповідному окрузі буде повідомлено після опрацювання протоколу. "Коли буде опрацьовано, пораховано і перевірено кожну цифру і кожну літеру, ми проголосуємо про прийняття результатів на відповідному окрузі", – висловилася очільниця міської комісії.

Новини за темою: У Львівській області дві ТВК відправили на перерахунок голосів

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці зафіксували масові фальсифікації під час виборів та підрахунку голосів на території колишнього Васильківського району Київської області. Тоді поліцейські виявили автобуси з людьми, які брали участь в "каруселях".Loading...