live

У Києві пляжі планують відкрити з 1 червня

Київські пляжі Фото з відкритих джерел

Для відкриття необхідні рішення Кабміну і КМДА

У Києві пляжний сезон планують відкрити з 1 червня. Для цього відповідні рішення повинні прийняти Кабінет міністрів і Київська міська державна адміністрація. Про це повідомив директор з утримання прибережної інфраструктури КП "Плесо" Костянтин Пигуля, передає "Громадське радіо".

За його словами, на даний момент на пляжах очікуються перевірки з боку Держпродспоживслужби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"За попередніми домовленостями початок купального сезону в Києві плануємо десь на 1 червня. Якщо карантин знімається або послаблюється, то це буде 1 червня, а якщо ні, і подовжується, то ми однозначно будемо проводити робочі наради і переносити відкриття пляжного сезону", - сказав Пигуля.

Він зазначив, що на даний момент в КМДА визначили 14 пляжів, на яких дозволено купання, і 18 зон відпочинку.

"1 червня ми плануємо 5-7 пляжів відкрити, потім інші. Щоб ви розуміли, обстежити всі пляжі одночасно неможливо. Тобто, ми обстежуємо пляжі з блакитними прапорами, яких у нас 8 планується в цьому році, спочатку їх відкриємо, а потім інші пляжі на наступному тижні", - додав Пигуля.

На пляжах вже провели обробку проти кліщів і дезінфекцію лавок та роздягальні.

Новини за темою: Ціни будуть "дикі", а кількість людей величезна, – Шульмейстер про пляжний сезон в Україні

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів за яких умов цього літа Міністерство охорони здоров'я дозволить купатися у водоймах.

Loading...