live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві обмежать на рік роботу однієї із центральних станцій метро

Тиснява і хаос на станції метро "Дружби народів" у Києві Голос.ua

Ремонт починається 18 лютого

На станції метро "Майдан Незалежності" у Києві розпочинається плановий ремонт усіх 4 ескалаторів почергово, який триватиме до лютого 2021 року. Про це повідомляє пресслужба метрополітену.

"З 18 лютого розпочнуться роботи з ремонту ескалаторів (всі 4 почергово) на станції "Майдан Незалежності", який триватиме до лютого 2021 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на станції "Золоті ворота" у цей час проходить капітальний ремонт ескалаторів. Тому вранці у робочі дні з 08:10 до 09:20 станцію "Золоті ворота" закривають на ВХІД, а два робочі ескалатори нахилу піднімають пасажирів на ВИХІД. В інший час станція працює у звичайному режимі. Пересадочний вузол "Золоті ворота" - "Театральна" працює у звичайному режимі.

Загалом у київському метрополітені працює 122 ескалатори. Планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, перебирається, проводиться заміна зношених запчастин тощо) проводяться орієнтовно раз у 6-10 років після пробігу до 150 тис. км.

Закликаємо пасажирів уважно дотримуватися правил поведінки на ескалаторах для уникнення травмувань та збоїв у роботі.

Раніше повідомлялося, що Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" ініціює перейменування станції Сирецько-Печерської лінії метрополітену "Дорогожичі" на станцію "Бабин Яр".

Loading...