У Києві новий антирекорд хворих на COVID-19: Загалом від початку пандемії захворіло понад 8 тис. осіб

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

За минулу добу коронавірус виявили ще у 199 мешканців столиці

У Києві за минулу добу виявили захворювання на коронавірус ще у 199 мешканців Києва. Це – антирекорд за весь період пандемії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє пресслужба відомства.

"За минулу добу коронавірус виявили ще у 199 мешканців Києва. Це найбільша кількість за увесь період пандемії. На сьогодні в столиці вже 8131 підтверджений випадок захворювання на COVID-19", – зазначив Кличко.

Серед тих, хто захворіли: 59 жінок віком від 18 до 88 років і дві дівчинки – семи та 16 років. А також 135 чоловіків віком від 18 до 74 років та три хлопчики від трьох до 12 років.

"Така кількість хворих пов’язана зі спалахом коронавірусу у гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Там за минулу добу зафіксували ще 81 випадок захворювання", – зазначив мер Києва.

До лікарень столиці госпіталізували 19 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

"Найбільше випадків захворювання виявили у Солом‘янському районі – 95, Деснянському – 28, Дніпровському, Оболонському та Голосіївському районах — по 14 випадків. Будьте обережними, дбайте про своє здоров’я та здоров’я близьких! Бережіть себе!" – наголосив Віталій Кличко.

Новини за темою: У понад 80 курсантів КПІ також підтвердили коронавірус

Як повідомлялося, за минулу добу зафіксовано і новий антирекорд захворювання на короновірус по всій країні - плюс 1 197 нових випадків. Таким чином загальна кількість хворих в Україні від початку пандемії COVID-19 становить 68 794 осіби.Loading...