Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві назвали вимоги для продажу фастфуду та кави

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

Кав'ярні та МАФи можуть розпочати роботу вже відзавтра, 5 травня

Київська міська державна адміністрація затвердила вимоги для продажу фастфуду у МАФах та роботи кав'ярень на виніс в умовах карантину через коронавірус COVID-19. Про це йдеться у розпорядженні КМДА.

Згідно з документом, продаж їжі швидкого приготування і напоїв має відбуватися через спеціально обладнане віконце видачі. При цьому споживання їжі та напоїв на місці продажу заборонене, торгові точки мають працювати виключно навиніс.

Крім того, МАФи зобов'язані встановити у визначених місцях антисептики, а також забезпечити покупців достатньою кількістю одноразових серветок та рукавичок.

"У МАФах мають дотримуватися протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів, зокрема: масочний режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація, забезпечення дотримання дистанції як мінімум 1,5 метри тощо", - повідомили у КМДА.

За умови дотримання вказаних вимог реалізація вказаних послуг може бути розпочата вже з 5 травня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні продовжив карантин в Україні до 22 травня, але з 11 травня відбуватиметься пом'якшення.Loading...