Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві намалювали найвищий мурал в Європі, він охопив 25 поверхів

Загальна висота роботи 78 метрів, а площа 1155 кв. метрів

У Києві на стіні 25-поверхового будинку намалювали мурал висотою 78 метрів. Автори заявляють, що їхня робота найвища в Європі. Про це розповіла у Facebook команда PastArt Studio.  

"Ми подолали новий бар'єр - 25 поверхів! Команда "PastART studio" завершила створення найвищого живописного муралу в Європі "Материнство", який уособлює стійкі сімейні цінності. Це справжній витвір мистецтва!" - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Столичні комунальники розпочали встановлення головної ялинки країни. Фото

Як зазначається, для реалізації проєкту висотою 78 метрів та загальною площею  1155 кв. метрів  знадобилось майже 300 людино-годин та 343 л лаку та фарби.

Над створенням такого гігантського малюнка працювали двоє художників, Володимир Пастушак  із Хотина та Юлія Мастерс з Кривого Рогу. 

"Як би не було важко працювати в екстремальних умовах, але цей подвиг я присвячую своїй коханій дружині Марійці та синочку Олегу. Адже саме вони надихали та підтримували мене увесь цей час. Ціную і дуже люблю вас", - розповів Пастушак. 

Новини за темою: Головну ялинку країни можуть "засвітити" онлайн та відгородити її парканом

Нагадаємо, раніше неподалік станції метро "Почайна" у Києві невідомі "бізнесмени" встановили пам'ятник одному з вождів СРСР Володимиру Леніну, за фото біля якого вимагали 20 гривень. 

Loading...