Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві на звалищах та полігонах виявили небезпечні відходи з інфекційних лікарень

Медвідходи звозили на звалища та полігони під Києвом Прокуратура міста Києва

Неналежна утилізація могла спричинити поширення небезпечних захворювань

У Києві викрили компанію, яка нелегально вивозила медвідходи, в тому числі з інфекційних лікарень, на сміттєві полігони замість належної утилізації. Керівнику фірми оголосили підозру. Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури. 

Як з'ясувалося, компанія, яка спеціалізується на утилізації небезпечних відходів, у тому числі медичних та біологічних, вивозила їх на стихійні звалища та полігони у Київській області. Однак, такі відходи необхілно утилізувати у спеціально відведених для цього місцях шляхом спалювання. 

Небезпечне сміття могло спричинити поширення інфекційних хвороб Прокуратура міста Києва

Зокрема, у ході слідчих дій на звалищах та полігонах було виявлено шприци, медичні маски, халати та інші відходи з медичних закладів Києва, у тому числі з інфекційних відділень.

Серед відходів - шприци, медичні маски та халати Прокуратура міста Києва

У результаті комерційному директору компанії повідомили про підозру за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України. Наразі тривають слідчі дії та встановлюють усіх причетних до порушення осіб. 

Новини за темою: У Києві викрили факт забруднення навколишнього середовища небезпечними відходами з лікарень

Нагадаємо, нещодавно у Рівненської області виявили десятки тон побутового сміття, серед якого були використані пробірки для проведення тестування на COVID-19.

Loading...