Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві мітингують обурені інвестори "Аркади". Люди залишилися без житла

Банк "Аркада" FinClub

Забудовник не виконав своїх зобов'язань, в результаті чого будівництво декількох комплексів "застигло"

Сьогодні зранку під стіни Національного банку України прийшли протестувати люди, які оплатили житло через банк "Аркада" – і залишилися без квартир. Про це повідомляє активістка Яна Доброносова у Facebook, де веде пряму трансляцію.

Як зазначається, мітингувальники пройшли вулицею Інститутською. Вони тримають банер: "Зеленський, не будь байдужим до 13 000 інвесторів "Аркади".

Один із учасників заявив, що їх сьогодні зібралося більше трьох тисяч.

Мітингарі підготували лист до Національного банку і вимагали, щоб керівники Нацбанку вийшли до них.

"Ми хочемо передати лист Рожковій. Сядьте за стіл переговорів!", – заявив один із учасників протесту.

Наразі обурені люди вже прийшли до Офісу президента і вимагають, щоб Володимир Зеленський вийшов до них.

Довідка:

Як повідомляють інвестори, забудовник не виконав своїх зобов'язань, в результаті чого будівництво декількох комплексів "застигло", а близько 13 тис. сімей залишилося без житла.

Своїм мітингом вони хочуть повідомити АТ АКБ "Аркада" про початок радикальних дій з метою змусити банк відновити будівництво всіх будинків, залучити президента і КМДА до допомоги у вирішенні цього проблемного питання.

Нагадаємо, раніше у Києві інвестори "Укрбуду" вийшли на акцію протесту – автоколона рушила від одного із житлових комплексів та прибула у центральну частину столиці. Протестувальники зібралися біля мерії та вимагали звільнити їх від сплати пайового внеску.  

Loading...