Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві для боротьби із COVID-19 залучають усі міські лікарні, - КМДА

Віталій Кличко у міській клінічній лікарні №18 КМДА

Наразі 17 лікарень вже приймають хворих на коронавірус

Мер Києва Віталі Кличко заявив, що в столиці для боротьби із коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнули вже понад 2730 ліжок у 22-ох столичних лікарнях. Про це він розповів під час брифінгу, повідомляє пресслужба КМДА

За словами Кличка, із цього списку 17 лікарень уже приймають та лікують пацієнтів із COVID-19, інші медзаклади завершують облаштування відділень для прийому таких хворих.

Як зазначається, також іще чотири лікарні готуються до прийому хворих на коронавірус. Це Київський міський центр радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та столичні лікарні №№ 1, 12 та 15.

Новини за темою: Госпіталі МВС та СБУ є "потенційним резервом ліжок" для хворих на коронавірус, - Ляшко

"Я наголошую: це те, що місто робить самотужки. В умовах, коли динаміка розповсюдження вірусу така, що дуже скоро ліжок у лікарнях у нас може не вистачити. І при цьому державні, відомчі та медзаклади Академії медичних наук не приймають киян, хворих на коронавірус. Хоча мають загалом 11 тисяч ліжок і кваліфікований персонал", - зауважив Кличко.

Новини за темою: ВООЗ застерегла світ від зараження коронавірусом для вироблення колективного імунітету

Нагадаємо, станом на ранок 13 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 270 587 випадків коронавірусної інфекції, за минулу добу виявили 5133 нові випадки.



Loading...