У Києві Дарницьку ТЕЦ можуть закрити через загрозу для киян

"Озеро Гарячка" поблизу Дарницької ТЕЦ Фото з відкритих джерел

Перевірка теплоелектроцентралі триватиме до 14 серпня

У Києві Дарницьку теплоелектроцентраль (ТЕЦ) можуть тимчасово закрити, якщо в "озері Гарячка" за результатами перевірки виявлять перевищення концентрації шкідливих речовин. Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції (ДЕІ).

Як зазначається, "озеро Гарячка" є золовідвалом і технічною водоймою Дарницької ТЕЦ. За словами голови ДЕІ Андрія Мальованого, водойма несе екологічну небезпеку для жителів столиці.

Відомо, що Державна інспекція розпочала перевірку ТЕЦ 31 липня, і вона триватиме до 14 серпня.

"За результатами перевірки кияни дізнаються реальні дані щодо кількості викидів забруднюючих речовин у навколишнє середовище", – наголосили в пресцентрі ДЕІ.

Новини за темою: Кишкова паличка на пляжах Одеси і нафтопродукти у морі, – Плачкова назвала причини проблем з екологією

Крім цього, голова інспекції попередив, що невдовзі буде вирішена подальша доля Дарницької теплоелектроцентралі. Зокерма, якщо при комплексній перевірці будуть знайдені серйозні порушення в роботі, то підприємство можуть закрити до виправлення виявлених недоліків.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський закликав прем'єр-міністра Дениса Шмигаля терміново перевірити стан вибухонебезпечних речовин в Україні та з'ясувати, чи існує загроза для здоров'я та життя громадян. 

Loading...