У Києві біля коледжу сталися сутички з поліцією, є потерпілі

Кілька людей отримали тілесні ушкодження

Сутички з поліцією в Києві Facebook / Олімпійський коледж імені Івана Піддубного

У Києві на території Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного відбулися сутички з правоохоронцями. Про це повідомила пресслужба Нацполіції Києва у Фейсбук.

Зазначається, що поблизу закладу сталася конфліктна ситуація під час роботи ліквідаційної комісії. На місці інциденту працювали правоохоронці, які втрутилися в ситуацію, внаслідок чого кілька осіб отримали тілесні ушкодження, в тому числі й поліцейські.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Хуліганство". Поліцейські запросили до територіального управління обидві сторони конфлікту для надання пояснень та встановлення причин сутичок.

Відомо, що на початку вересня студенти Олімпійського коледжу оголосили страйк через рішення уряду про передачу закладу Національному університету фізичного виховання і спорту, таким чином приєднавши коледж до вишу.

Наразі в коледжі заявили про масові незаконні затримання студентів і співробітників, "викрадення" правоохоронцями голови профспілки закладу й появу на території коледжу двох автобусів із так званими тітушками.

Новини за темою: В Україні скасували самоізоляцію для студентів та абітурієнтів з Криму та ОРДЛО

Нагадаємо, нещодавно студенти Київського національного університету вийшли на протест через з'їзд партії "Слуга народу" на території вишу. Мітингарі вимагали відставки ректора закладу.

Loading...