live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві 1 червня відкриють "Охматдит", - Зеленський

Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

Президент зазначив, що новий корпус лікарні - це прямий приклад того, як має працювати "Велике будівництво"

У Києві завершили будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу медичного комплексу "Охматдит". Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Facebook.

"Охматдит" нарешті готовий! 1 квітня у новому корпусі закінчили основні будівельні роботи. Тепер справа за доставкою та підключенням медичного обладнання. Відкриття плануємо на 1 червня — до Дня захисту дітей", - зазначив голова держави.

Він додав, що новий корпус лікарні - це прямий приклад того, як має працювати "Велике будівництво".

"Радий, що в такий непростий для всіх нас період протистояння епідемії коронавірусу нам вдалося дотриматися встановлених термінів. Ми роками чекали на закінчення цього довгобуду. Нині як ніколи важливо мати такі сучасні лікарні, особливо коли йдеться про дітей", - підкреслив Володимир Зеленський.

Довідка:

Будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу "Охматдиту" розпочалося у 2011 році, але з 2013 року було зупинене. У 2016 році будівництво відновили. За рішенням Кабінету міністрів проєкт розділили на два пускові комплекси: 23,5 тис. кв. м та 43,5 тис. кв. м.

У 2018 році завершили будувати частину нового корпусу — перший пусковий комплекс з діагностичними відділеннями, його відкрили у квітні 2019 року. Комплекс оснащений сучасним медичним обладнанням для прийому пацієнтів зі складними діагнозами. 

За планом, весь комплекс "Охматдиту" налічуватиме кілька блоків, у яких буде 10 сучасних хірургічних відділень, п'ять онкологічних і гематологічних відділень, а також діагностичне відділення.

Нагадаємо, у грудні минулого року Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", згідно з яким пропонувалося виділити додаткові 200 млн гривень.

Loading...