У гуртожитку КПІ – спалах COVID-19: Заразилися понад пів сотні курсантів

Курсанти Інституту спецзв'язку КПІ foto.kpi.ua

Загалом у гуртожитку мешкають 152 курсанти

У Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського зафіксували спалах коронавірусної хвороби: COVID-19 підтвердили щонайменше у 52 курсантів. Про це повідомляє пресслужба КМДА. 

Як зазначається, перші чотири випадки були виявлені у період з 22 до 24 липня. Після чого у закладі розпочали тестування інших курсантів.

"За вчора (25 липня - ред.) у закладі протестували ще 61 курсанта, які були контактними з захворілими. Серед них на сьогодні — 48 позитивних результатів дослідження методом ПЛР", — зазначив виконувач обов'язків директора "Київського міського лабораторного центру МОЗ України" Сергій Чумак. 

Новини за темою: У Києві стався спалах коронавірусу ще в одному гуртожитку

За його словами, у гуртожитку загалом проживають 152 курсанти. У зв'язку зі спалахом в приміщенні розпочали проведення дезінфекції. Повідомляється, що усі інші контактні особи перебувають під медичним наглядом. Крім цього, задля запобігання поширенню інфекції серед курсантів у гуртожитку визначено місця для ізоляції інфікованих. 

Нагадаємо, перед цим спалах коронавірусної хвороби зафіксували у гуртожитку Київського національного університету технологій та дизайну. На той момент хворобу підтвердили у 5 іноземних студентів. 

Loading...