У Держспоживслужбі розповіли, коли Київ перейде до червоної зони та зможе вийти з карантину

РБК

Начальник Держспоживслужби вважає, що Київ останнім з українських міст вийде з карантину

Якщо показник заповненості ліжок у Києві коливається від 70% до 75% та буде тривати довше 5 днів, то місто може повністю перейти до червоної зони. Про це заявив начальник Держспоживслужби Києва Олег Рубан, передає "РБК-Україна".

"Заповненість коливається від 70% до 75%. Якщо такий показник буде тривати довше 5 днів, то Київ може повністю перейти до червоної зони. Але сьогодні це ще під контролем і ліжкофонд забезпечується", - сказав Рубан.

За його словами, епідемія в столиці розвивається доволі передбачувано, нагадавши, що ще у червні він прогнозував 7 тисяч хворих.

Начальник Держспоживслужби вважає, що Київ останнім з українських міст вийде з карантину, оскільки він є мегаполісом.

"Місто Київ буде лідером і останнім вийде з епідемії. Робота проводиться і на державному, і на міському рівнях", - додав Рубан.

Новини за темою: Коронавірус нічого спільного з грипом не має: Інфекціоніст назвала три стадії розвитку COVID-19

Нагадаємо, станом на ранок 22 жовтня в Україні зафіксовано 322 879 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 7 053 нових випадків, 116 людей померли, 2 679 осіб подолали хворобу.

Найбільше нових захворювань підтвердили в Києві (+631), Харківській (+627), Одеської (+600), Хмельницькій (+381) і Дніпропетровській (+363) областях.Loading...