Новини » Київ Читать эту новость на русском

У 24 гуртожитках Києва зафіксували коронавірус, – КМДА

За словами очільника столиці, протиепідемічні заходи запровадиои в 11 гуртожитках

Фото з відкритих джерел

У Києві з початку навчального року в 24 гуртожитках зафіксували COVID-19. Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко під час брифінгу.

Зазначається, що протиепідемічні заходи проводилися лише в 11 будівлях. "Від початку навчального року в 24 столичних гуртожитках є випадки захворювання на коронавірус. У 11 з них запровадили протиепідемічні заходи, щоб не допустити подальшого розповсюдження інфекції. Хворих та контактних осіб ізольовано. Здійснено санітарну обробку приміщень. В інших гуртожитках хворих студентів вчасно ізолювали", – сказав Кличко.

Крім того, мер Києва повідомив про випадки складання протоколів щодо порушення санітарних норм у гуртожитках. Зокрема, серед порушників Кличко виділив гуртожитки Київського національного економічного університету, Київського національного університету ім. Шевченка, Академії образотворчого мистецтва, Київського національного університету культури та мистецтв, а також Національної академії наук. Загалом Держпродспоживслужба й представники райадміністрацій перевірили 80 гуртожитків і склали 40 протоколів про порушення протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, станом на ранок 25 вересня в Україні зафіксовано 191 671 випадок хвороби COVID-19. Протягом останньої доби було підтверджено 3 565 нових випадків коронавірусу.

ZIK

Loading...