ТРЦ у Києві відкриють 30 травня, - Кличко

Віталій Кличко Фото з відкритих джерел

Також 30 травня зможуть розпочати свою роботу готелі, окрім хостелів

ТРЦ у Києві – з дотриманням санітарних норм та регламентів – відкриватимуть із суботи, 30 травня. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.

"Хочу повідомити, що сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про відкриття в столиці торгово-розважальних центрів (без роботи розважальних зон). ТРЦ в Києві – з дотриманням санітарних норм та регламентів – відкриватимуть із суботи, 30 травня", - написав Кличко.

Разом з тим із 30 травня зможуть розпочати свою роботу готелі, окрім хостелів. Ресторани в готелях поки працюватимуть навиніс та на обслуговування в номерах.

За словами Кличка, для готелів були прописані чіткі вимоги функціонування, зокрема:

  • Температурний скринінг співробітників та постояльців;
  • Масковий режим поза номерами;
  • Дозволяється одночасне перебування відвідувачів у вестибюлі з розрахунку не більше однієї особи на 10 м² площі приміщення.

"Рішення ж щодо роботи ресторанів та кафе в столиці комісія з надзвичайних ситуацій ухвалить окремо", - додав міський голова.

Новини за темою: У столичних ТРЦ спецбригади вимірюватимуть температуру відвідувачам

Нагадаємо, 16 травня міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що великі торговельні центри в столиці треба відкривати після відновлення роботи метрополітену.

Loading...