Новини » Київ Читать эту новость на русском

Ситуація з захопленням банку у Києві контрольована, керівництво операцією взяла на себе СБУ

Місце захоплення банку в Києві Судово-юридична газета

В заручниках перебуває одна людина, інші - евакуйовані

У Києві, на місці погрози підриву відділенні №12 ПАТ "Універсал банк", що знаходиться у БЦ "Леонардо", створений оперативний штаб Служби безпеки України та Національної поліції. Ситуація контрольована, передає пресслужба СБУ.

"Введено в дію план спеціальної операції СБУ "Бумеранг". Керівництво операції взяла на себе СБУ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі вживаються заходи з встановлення контакту зі зловмисником. При собі він має велику спортивну сумку і портфель, від сумки до ноги прикріплено провід.

Ймовірний підозрюваний у захопленні відділення банку в центрі Києва. Антон Геращенко / FacebookПопередньо встановлено, що зловмисником є Карімов Сухроб Рахматович, який народився 25 березня 1988 року, уродженець міста Самарканд, громадянин Узбекистану.

Новини за темою: Чоловік, який захопив заручника у Києві, вимагає розпочати телетрансляцію

Нагадаємо, сьогодні вранці, 3 серпня, в центрі Києва чоловік захопив заручника та погрожував підірвати відділення банку.

Згодом у МВС оприлюднили фото та ім'я чоловіка, який захопив відділення. Ним виявився громадянин Узбекістану Карімов Сухроб Рахманович.

Loading...