Новини » Київ Читать эту новость на русском

Ситуація із забрудненим повітрям у Києві поступово нормалізується, - КМДА

Забруднене повітря приніс вітер з осередків пожеж Житомирської та Київської областей

Забруднене повітря у Києві Фото з відкритих джерел

Начальник Управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований заявив, що вміст діоксиду сірки, формальдегіду та діоксиду азоту був перевищений у повітрі Києва протягом 16 та 17 квітня, оскільки північно-західний вітер приніс до столиці повітряні маси з осередків пожеж Житомирської та Київської областей.  Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Згідно з даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського вміст продуктів горіння в Києві на постах спостереження був перевищений удвічі, а вміст діоксиду азоту – майже в чотири рази. Наразі спостерігається поступова нормалізація ситуації. Характер погоди 18 квітня не сприятиме розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі повітря", – розповів Мальований.

Як зазначається, останні дані про стан атмосферного повітря також надав Центр громадського здоров'я Інституту Марзєєва. За їхньою інформацією, вміст дрібнодисперсного пилу в повітрі Києва перебуває в межах норми: PM 2,5 – 32 мкг, PM 10 – 41 мкг. Учора ці показники перевищували у деяких проміжках часу в 4,5 рази.

Нагадаємо, раніше глава Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда заявив, що вчорашнє забруднення повітря в Києві в 2-3 рази перевищувало норму.

 

Loading...