live

Суд заарештував "мінера" мосту Метро у Києві

Нацполіція

Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 315 тис. грн

Дніпровський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці Віталію Ткаленку, який 1 червня погрожував підірвати столичний мост Метро. Про це повідомляє "Українська правда".

Згідно з повідомленням, суд заарештував "мінера" на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 315 тис. грн.

Під час засідання Віталія Ткаленка обурило те, що правоохоронці заявили про його затримання. За його словами, він сам здався, та запевнив: кричав, що "вибухівка" - муляж.

Сам чоловік заявив, що пішов на злочин через складні життєві обставини.

"Я розумію, що помішав трохи людям. До цього постійно думав, хотів весь час життя покінчити самогубством, а тоді думаю - що втрачати? Можна і взривчатку типу…" - сказав "мінер".

Також чоловік запевнив, що у нього проблеми з психікою. Своєю чергою, захисник Ткаленка надала суду довідку про нестабільний психоемоційний стан підсудного, який може погіршитись у випадку перебування під вартою.

32-річний чоловік наголосив, що не хоче у СІЗО і не буде там сидіти: "Або лікуватися, або додому". За його словами, якщо його відправлять у СІЗО, то спробує накласти на себе руки.

Новини за темою: З'явилося фото чоловіка, який погрожує підірвати міст Метро у Києві

Нагадаємо, 1 червня у Києві чоловік зателефонував до поліції та повідомив, що він має вибухівку і хоче підірвати міст Метро. У той же час чотири станції столичного метрополітену вимушено зачинили.

Згодом на місце події прибули рятувальники та представники поліції діалогу, які повинні були спілкуватися з чоловіком, що стояв на мосту. Через деякий час правоохоронці затримали "мінера". 

Loading...