live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

Столичні лікарні отримали препарат, який застосовують для лікування коронавірусу, - Кличко

Віталій Кличко

До медзакладів надійшов препарат "Плаквеніл", який застосовують різні країни світу

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що столичні лікарні отримали препарат, який застосовують для лікування коронавірусної інфекції COVID-19. Про це він сказав під час пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, який транслював телеканал ZIK.

"Хочу повідомити, що медзаклади столиці, де лікують хворих на коронавірус, вже отримали препарат "Плаквеніл" – протималярійні ліки, які медики різних країн світу застосовують сьогодні для лікування COVID-19. Також місто отримало ще одну партію масок, що замовляло, і сьогодні 200 тисяч масок надійдуть у продаж у мережу комунальних аптек "Фармація", - зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, станом на ранок, 7 квітня, в Україні зафіксовано 1 462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало.

Раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні очікується пік поширення коронавірусу 14-15 квітня.

Loading...