Справа Шеремета: У Києві влаштували акцію на підтримку підозрюваних

Активісти закликали звернути увагу на "сфабриковане звинувачення"

Сьогодні у центрі Києва відбулася акцію "200 днів брехні" на підтримку підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета — Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Про це повідомляє hromadske.

Згідно з повідомленням, учасники акції зібралися у парку Шевченка о 12:00, звідки пішли ходою до Міністерства внутрішніх справ та Офісу президента.

Під час маршу учасники вигукували "Свободу політв'язням", "Свободу Кузьменко, Дугарь, Антоненку", "Досить брехні".

Під стінами Офісу президента протестувальники запалили фаєри і закликали громадськість звернути увагу на "сфабриковане звинувачення" проти Антоненка, Дугарь і Кузьменко.

Організатори попросили учасників акції прийти на судові засідання у справі Шеремета 6 і 7 липня. Після цього акцію оголосили завершеною.

Як відомо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.

Новини за темою: Справа про вбивство Павла Шеремета готова для передачі в суд, – Нацполіція

Раніше повідомлялося, що підозрювані у вбивстві Шеремета відмовилися від участі у слідчих діях та від поліграфа. За словами заступника міністра МВС Антона Геращенка, вони не хочуть давати будь-які свідчення. У злочині підозрюються Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь.Loading...