Школи Києва, де розташовані дільниці, після виборів продезінфікують, – Кличко

Віталій Кличко на онлайн-конференції "Яким ми бачимо Київ" Сайт Віталія Кличка

Завдання міста – не ставити під загрозу життя і здоров’я дітей

Після закінчення виборів на виборчих дільницях, які були розміщені у школах столиці, відбудеться повна дезінфекція приміщень.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Віталій Кличко зауважив, що переважна кількість виборчих дільниць Києва знаходяться у приміщеннях столичних шкіл. З його слів, під час проведення виборів київські дільниці тричі дезінфікуватимуть.

"Однозначно, у нас буде дезінфекція під час виборів. Тричі на день буде відбуватися дезінфекція приміщень", – підкреслив Кличко.

Разом з тим він додав, що після проведення виборів школи ще раз продезінфікують.

"Після того, як дільниці будуть прибрані зі шкіл, там буде відбуватися повна дезінфекція, щоб в жодному разі не ставити під загрозу здоров’я дітей", – прокоментував Віталій Кличко.

Новини за темою: За добу в Києві виявили майже 560 випадків коронавірусу, померли 23 людини, - Кличко

Окрім цього він заявив, що міська влада Києва виділила понад мільйон гривень для забезпечення виборчих дільниць засобами захисту.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко звернувся до киян із проханням дотримуватись правил карантину під час голосування на місцевих виборах 25 жовтня.

"Також я звертаюся до киян: на виборчих дільницях тримайте соціальну дистанцію. Обов'язково будьте в масці. Не ведіть із собою дітей. На вході до дільниць вам мають виміряти температуру. А також — перевірити наявність захисної маски. Вибори відбудуться безпечно, якщо ми всі свідомо поставимося до свого здоров'я та дотримання необхідних правил. А ми здатні це зробити!" – сказав Віталій Кличко.

 

 Loading...