Розклади у столиці досить цікаві: Експерт оцінив шанси кандидатів у мери Києва

Телеканал ZIK

Розклади у столиці напередодні виборів міського голови досить цікаві. Але лідером залишається чинний мер Києва Віталій Кличко.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Коментуючи висунення шоумена Сергія Притули на вибори мера Києва, експерт зауважив, що він надто подібний до Вакарчука і транслює ті самі заяви, що й колишній лідер партії "Голос". А щодо шансів на перемогу, то, за словами Загороднього, у Притули вони невеликі.   

"Звичайно, перемагати він не буде з багатьох причин", – сказав експерт.

Разом з тим Тарас Загородній додав, що лідером у Києві залишається чинний мер столиці Віталій Кличко.  

"У нього вже біля 44%. З такими цифрами і таким приростом рейтингу він може виграти і у першому турі. Більш того, "Удар" вже починає "під’їдати" своїх затятих суперників – "Європейську солідарність" пана Порошенка. Тобто розклади дуже цікаві у столиці", – зазначив він.

Новини за темою: У Верещук є "козир", а у Кличка – високий рейтинг, – експерт оцінив шанси кандидатів на вибори мера Києва

А от щодо шансів народної депутатки від "Слуги народу" Ірини Верещук політтехнолог додав, що "Кличко її навіть помічати не буде".   

"Проблема "слуг" у столиці – висунути нормального кандидата. Це найкраще, звичайно, що вони знайшли. Але їй важко буде щось грати. Ну, можливо, вона набере приблизно 10% голосів. І це у найкращому випадку", – прокоментував Загородній.  

Новини за темою: ЦВК умиває руки, – Кайда про проведення перших виборів до райрад

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляли, політична партія "Голос" вирішила висунути на посаду мера Києва телеведучого Сергія Притулу. Офіційне представлення кандидата відбулось 11 серпня на з'їзді політсили.

Loading...