Режим надзвичайної ситуації: Чи забезпечена Київщина тест-системами для виявлення коронавірусу

Наразі в Київській області є також майже 200 апаратів штучної вентиляції легень

Фото з відкритих джерел

Виконувач обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін заявив, що в лікарнях, які першими прийматимуть пацієнтів з підозрою на коронавірус, тест-системи вже наявні, також до кінця тижня до кожного медичного закладу надійдуть від 50 до 200 систем. Про це він розповів під час брифінгу щодо запровадження надзвичайної ситуації у Київській області, який транслював телеканал ZIK

"У більшості районів тест-системи замовлені і до кінця тижня будуть на місцях. Кожен медзаклад отримає від 50 до 200 систем. Додаткові тестові системи обіцяє забезпечити Міністерство охорони здоров'я по всіх регіонах.  Також можу додати, що у тих самих лікарнях, які визначені як ті, що будуть приймати першими пацієнтів, вказані тест-системи вже закуплені, вони там знаходяться і готові до використання", - зазначив Володін.

Окрім цього, директор Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА Максим Іонов розповів, скільки апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) є на Київщині.

"Загальна кількість апаратів штучної вентиляції легень – на сьогодні ця цифра становить 199 штук. Це апарати різного класу і різної потужності. Хочу додати, що у разі необхідності всі лікарні, де є інфекційні відділення, апарати ШВЛ, будуть за необхідності перепрофільовані", - розповів Іонов і додав, що наразі також розглядається питання про закупівлю додаткових апаратів ШВЛ завдяки виділеним напередодні коштам.

Нагадаємо, у середу, 18 березня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної державної адміністрації було ухвалене рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на території Київської області.

Loading...