live

Протести у Києві: Поліція посилила заходи безпеки у центрі столиці

Нацполіція з відкритих джерел

Під Офісом президента проходять відразу два мітинги

Поліція міста Київ посилила заходи безпеки у центрі столиці у зв'язку з проведення декількох масових акцій. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 19 лютого, у центральній частині Києва анонсували проведення кількох масових акцій, зокрема, під адміністративними будівлями органів державної влади.

"Задля забезпечення публічної безпеки і порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування у посиленому режимі. Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та сприяти поліцейським у виконання ними службових обов'язків", - зазначили у поліції.

Нагадаємо, сьогодні, під Офісом президента України розпочались відразу дві акції протесту – донести до очільника держави свої вимоги вийшли фізичні особи – підприємці та медійники. Вони виступають проти законів про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг.

Loading...