Протест проти ринку землі: У Києві аграрії вимагають зустрічі з президентом

Протестувальники вимагають "адекватного" запровадження ринку землі в Україні

У Києві біля будівлі Офісу президента зібралися мітингувальники проти продажу землі, далі вони рушать до стін парламенту. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, представники Всеукраїнської аграрної ради розпочали протест і вимагають зустрічі з Володимиром Зеленським, щоб домогтися "адекватного" запровадження ринку землі в Україні.

На думку аграріїв, на першому етапі право купувати землю повинні отримати тільки фізичні особи-громадяни України з обмеженням до 500 га.

Нагадаємо, сьогодні, 6 лютого, Верховна Рада України почне розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким запроваджується відкриття ринку землі.

У листопаді 2019 року, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Увесь цей час під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Окрім того, протести відбувалися у семи регіонах країни. Зокрема, люди перекривали автомагістралі.Loading...