live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

Прокуратура розпочала розслідування щодо порушення карантину в Лук'янівському СІЗО

Раніше заклад відвідала з перевіркою омбудсмен Людмила Денісова

Київський слідчий ізолятор Фото з відкритих джерел

Прокуратура Києва ініціювала проведення службового розслідування щодо виявлених фактів недотримання службовими особами ДУ "Київський слідчий ізолятор" санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню коронавірусу. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прессекретарка столичної прокуратури Надія Максимець.

Згідно з повідомленням, у вівторок, 7 квітня, до закладу здійснила візит Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, яка заявила про недотримання та порушення санітарних норм. 

За словами Максимець, у ході службового розслідування буде перевірено стан дотримання протиепідемічних заходів у Київському СІЗО. Водночас речниця прокуратури розповіла, що лише тиждень тому  була проведена екстрена нарада щодо готовності установи реагувати на сьогоднішні виклики, пов’язані з коронавірусом.

Представники СІЗО зазначили, що в установі наявні близько 4 тис. медичних масок, якими забезпечуються як персонал, так і ув'язнені, і в обов'язковому порядку ті, що беруть участь у судових засіданнях.

Також був проведений моніторинг смертності засуджених та осіб, узятих під варту, які перебували в Київському СІЗО з початку року, однак жодного випадку, пов'язаного з ГРВІ не трапилося.

Нагадаємо, раніше у прокуратурі Києва заявили, що розробили план протидії коронавірусу у київському СІЗО.

Loading...