Пробіг під каштанами у режимі онлайн: Кличко розповів про особливості святкування Дня Києва

Віталій Кличко Facebook

Загалом День Києва в цьому році пройде в онлайн-форматі

Міський голова Києва Віталій Кличко розповів, яким чином проходитиме пробіг під каштанами, присвячений Дню Києва. Про це він повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"В останню неділю травня Київ традиційно відзначає день народження міста. Цього року він припадає на 31 травня. Зазвичай у столиці відбуваються великі концерти, фестивалі їжі, ярмарки, пробіг під каштанами, але цього року всі масові заходи заборонені. День Києва будемо святкувати у зовсім іншому форматі – в онлайн-форматі. Зокрема на телеканалі "Київ" будуть транслювати живі концерти відомих українських виконавців, покажуть програми про історію столиці і про те, чим вона живе сьогодні. Готуються святкові сюрпризи також для користувачів соцмереж, столичні колективи створюють святкові ролики, які оприлюднять на сторінках у соціальних мережах, на своїх ютуб-каналах та на сайтах", – зазначив Кличко.

За його слвами, традиційний пробіг під каштанами відбудеться теж в онлайн-форматі.

"Там є цікава задумка. За всіх киян бігатимуть кілька людей, вулиці перекривати не будуть. Організатори пропонують киянам приєднатися до благодійної акції та зробити грошовий внесок – 100 грн. Кошти спрямують на потреби українських лікарів та установ, традиційно – Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України та інші", – сказав мер.

Також він нагадав, що з 31 травня у Києві почнуть працювати фонтани. Ознайомитись із програмою відзначення Дня Києва у новому форматі можна на офіційних сайтах КМДА та телеканалу "Київ".

"Місто у цей день будуть посилено патрулювати наряди поліції та муніципальної варти.

Щодо в'їзду у Київ: його ми обмежувати не будемо. Сподіваюся, що у людей вистачить свідомості не наражати себе на небезпеку і не їхати масово у столицю. Дотримуйтесь правил, а наступного року відзначимо день нашого міста традиційно масово і весело", – додав Кличко.

Новини за темою: День Києва відзначать у теле- й онлайн-форматі

Також міський голова Києва Віталій Кличко назвав умови, за якими дозволяється робота дитячих садочків

 

Loading...