Попри рекорд хворих на COVID-19 за добу в Києві відкривають ресторани, театри і кіно

Мер Києва Віталій Кличко

Фото з відкритих джерел

За добу хворобу підтвердили майже у сотні жителів столиці

У Києві попри рекордну кількість хворих на COVID-19 роботу відновлюють заклади громадського харчування, а також театри та кінотеатри. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 24 червня, який транслював телеканал ZIK.

Так, протягом минулої доби в Києві діагностували 99 нових випадків COVID-19 – це найбільша кількість хворих за останні тижні. Зазначається, що більша частина з них (60 осіб) – жінки від 22 до 70 років. Ще 31 випадок хвороби діагностували серед чоловіків (від 19 до 74 років) та 8 хворих – серед дітей віком від 1 до 14 років.

Новини за темою: У Києві та Вінницькій області дозволили послабити карантин

Попри це у столиці дозволили працювати ресторанам, кафе, басейнам, театрам і кінотеатрам.

"Уряд дозволив і міська влада згідно з цим видала розпорядження про відновлення роботи в столиці: ресторанів (без дитячих кімнат), кафе, басейнів – для індивідуальних тренувань. А також – проведення культурних та мистецьких заходів кількістю до 10 осіб. Можуть працювати і театри та кінотеатри – з обмеженою кількістю відвідувачів і дотриманням дистанції між ними", – пояснив міський голова. 

Однак столичний мер наголосив, що у разі погіршення епідеміологічної ситуації Київ повернеться до обмежень.

Новини за темою: Послабити карантин неможливо у 14 областях, - МОЗ

Нагадаємо, напередодні Київська міська державна адміністрація опублікувала розпорядження, згідно з яким заклади громадського харчування Києва можуть приймати відвідувачів усередині приміщення. 

Loading...