Попов: Ми відкриємо дитячі садки в Києві, закриті при нинішній владі

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

У Києві необхідно відновити роботу дитячих садків, закритих за останні роки. Про це заявив кандидат в мери Києва від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Попов, передає пресслужба політсили.

За його словами, політика нинішньої міської влади лише посилює проблему киян щодо влаштування маленьких дітей у дошкільні установи.

"За останні шість років в Києві закриті 67 дитячих садків. Коли я бачу ці цифри, то просто не розумію мотивів нинішньої влади. У місті, де черга у дошкільні установи налічує тисячі чоловік, їх закриття неприпустиме", – заявив кандидат в мери Києва від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він нагадав, що в 2010-2013 роках було створено 10 тисяч місць для дітей Києва.

"Ми боролися з тим, щоб скоротити чергу в дитячі садки, і нам це вдалося. Тому я не можу зрозуміти, як можна було закривати їх в ситуації, коли проблема не вирішена. Тепер її буде вирішувати вже нова міська влада", – сказав політик.

За його словами, ще до Нового року необхідно провести перевірку всіх закритих дитсадків, і ті з них, які не потребують капітального ремонту, відкрити знову.

"Турбота про маленьких киян та їхні сім'ї – пріоритет для нашої команди. І ми зможемо за кілька місяців вирішити питання про те, щоб черг в дитячі садки в Києві більше не було", – резюмував Олександр Попов.

Нагадаємо, під час керівництва Олександра Попова у КМДА були відремонтовані та побудовані десятки шкільних і дитячих установ. Зокрема, на Дарниці були побудовані школа "Київська Русь" і Інженерна гімназія.