Новини » Київ Читать эту новость на русском

Після осінніх канікул школи Києва повернуться до очного навчання, однак не всі

Фото з відкритих джерел

Формат навчання визначають для кожної окремої школи, залежно від ситуації з захворюваністю

Після завершення осінніх канікул, з 29 жовтня, сім столичних шкіл будуть працювати у форматі дистанційного навчання, усі інші повернуться до очного навчання. Про це заявила глава департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Олена Фиданян в ефірі телеканалу "Наш", повідомляє "РБК-Україна".

"У нас вже є повна статистика, хто повертається, в якій кількості, що у нас зі станом здоров'я дітей та педагогічних колективів. Поки статистика, яку ми отримали сьогодні, для нас втішна. Ми припускаємо, що в дистанційному форматі будуть працювати лише сім шкіл з четверга", - розповів Фиданян.

Новини за темою: В українських школах хочуть заборонити використовувати гаджети під час уроків

За її словами, лише у 1,5% вчителів від загальної кількості працівників шкіл підтверджено випадки захворювання на коронавірус COVID-19.

Окрім цього, глава департаменту уточнила, що формат повернення до освітнього процесу в різних школах буде залежати від ситуації з захворюваністю в кожному окремому закладі.

Новини за темою: Школи Києва, де розташовані дільниці, після виборів продезінфікують, – Кличко

Нагадаємо, напередодні в Київській ОДА заявили, що після закінчення осінніх канікул школи в червоних зонах Київської області будуть переведені на дистанційну форму роботи.Loading...