Працівники кіноіндустрії протестували під Офісом президента, звинувачуючи Ткаченка в дерибані Одеської кіностудії

Під Офісом президента протестували працівники кіноіндустрії через ситуацію з Одеською кіностудією. Про це інформує Telegram-канал PavlovskyNEWS.

"Одеські кіношники дісталися до Офісу президента: звинувачують міністра культури Ткаченка в дерибані знаменитої кіностудії", - йдеться в повідомленні

Як повідомив глава Гільдії кінематографістів Одеси Максим Фірсенко, в 2005 році Олександру Ткаченку використавши підробку документів вдалося акціонувати держпідприємство "Одеська кіностудія". Хоча колектив був проти зміни форми власності, яка дозволила бізнесменові Ткаченку стати одним з акціонерів.

З того часу кіностудією не було знято жодного власного фільму, а територія стала більш запущеною, йдеться в повідомленні.

"Влітку Ткаченко продав свою частку, але кіношники вважають угоду формальною – щоб не було конфлікту інтересів. Кінцевою метою називають дерибан землі біля моря з метою забудови висотками. Мітингувальників також обурило, що Лариса Петасюк стала заступником голови Мінкульту. З 2003 року вона працювала в юрдепартаменті відомства і повинна була виявляти зловживання Ткаченка як бізнесмена, а зараз її підвищили на посаді. Фірсенко називає це вдячністю за лояльність", - повідомляє ЗМІ.

Loading...