Під Києвом закрили нічний клуб через порушення карантину

У Київській області припинили діяльність нічного клубу Нацполіція

Порушникам загрожує штраф від 17 до 170 тисяч гривень

У Козині Обухівського району Київської області закрили нічний клуб, який, попри карантинні обмеження, продовжив приймати відвідувачів. Про це повідомляє пресслужба поліції.

Так, згідно з постановою уряду, правоохоронці перевіряють громадські заклади щодо дотримання ними правил карантину. 

Під час такого моніторингу було виявлено порушення в одному з нічних розважальних закладів. Зокрема, персонал та понад пів тисячі відвідувачів знаходились без засобів індивідуального захисту. Крім цього, клуб продовжив роботу після 22:00.

У зв'язку з цим правоохоронці склали два адміністративних протоколи на адміністратора клубу за статтею 44-3 (порушення правил карантину) КУпАП.

У Київській області припинили діяльність нічного клубу Нацполіція

У Київській області припинили діяльність нічного клубу Нацполіція

До слова, порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу на суму від 17 тисяч до 34 тисячі гривень для громадян, а також від 34 тисяч до 170 тисяч гривень для посадових осіб.

Новини за темою: У Києві проведуть рейди по нічних клубах щодо дотримання карантину, - Держспоживслужба

Нагадаємо, наприкінці червня у зв'язку з послабленням карантину та погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні розпочалися посилені перевірки громадських закладів та транспорту стосовно дотримання там правил карантину. 

"Якщо заклади не слідкують за тим, щоб люди були в масках, щоб була дотримана дистанція, заходи безпеки, то мають нести за це відповідальність", - зазначив Володимир Зеленський.

Пізінше Кабінет міністрів України постановив урівняти час роботи нічних клубів та закладів культури до 23:00. Loading...