live

Під час карантину киянам не відключатимуть гарячу воду, – Кличко

Мер закликав громадян звертатися на гарячу лінію, якщо у їхні будинках відсутня вода

Віталій Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко запевнив, що поки триває карантин, жителям столиці не вимикатимуть гаряче водопостачання. Про це він розповів під час онлайн пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції, який транслював телеканал ZIK.  

"Щороку, відразу після завершення опалювального сезону, столичні служби та підприємства починають готуватись до наступного сезону і проведення гідравлічних випробувань. Це не забаганка міської влади, це технології, необхідність, вимога чинного законодавства, яке визначає порядок і терміни проведення випробувань. Але за моїм дорученням на період обмежень технічна підготовка до наступного сезону буде проводитись тільки на об'єктах, де не треба виключати воду споживачам", - зазначив мер.

Окрім цього, Кличко зауважив, що міська влада хоче змінити формат випробувань. Зокрема, вже підготували звернення до уряду внести зміни зараз до профільного законодавства і зменшити терміни, коли у будинках немає гарячої води під час проведення тестувань і випробувань трубопроводів.

"Так що гаряча вода повинна бути. Якщо у вас відсутня вода, будь ласка, звертайтесь за телефоном 1551. Ми будемо виправляти цю ситуацію", - підсумував Кличко.

Нагадаємо, також Віталій Кличко розповів, що від початку пандемії COVID-19, у Києві на коронавірус захворіли 14 лікарів і медсестер

Loading...