Новини » Київ Читать эту новость на русском

Під будівлею КСУ у Києві проходить акція протесту: Поліція посилила охорону кварталу

Поліцейські проводять з учасниками заходу превентивну роботу щодо профілактики та недопущення скоєння будь-яких правопорушень

У центрі Києва поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування через акцію протесту під стінами Конституційного суду України. Про це повідомляє пресслужба київської поліції.

"Сьогодні у Голосіївському районі біля приміщення Конституційного суду України проходить акція за масової участі громадян. Тож, з метою охорони громадського порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України та поліція діалогу заступили на чергування у посиленому режимі. Поліцейські проводять з учасниками заходу превентивну роботу щодо профілактики та недопущення скоєння будь-яких правопорушень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Конституційний суд України скасував право Національного агентства з питань запобігання корупції перевіряти декларації та виявляти конфлікт інтересів. 

Пізніше у НАЗК заявили, що закривають реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду. 

У КСУ пояснили, що скасували електронне декларування, щоб захистити суддів від тиску на них органами виконавчої влади. Суд не міг виділити у своєму рішенні право не перевіряти декларації тільки суддів, тому скасував цю норму для всіх категорій чиновників.

Новини за темою: Зеленський пропонує Раді припинити повноваження всіх суддів КСУ

Ввечері у четвер, 29 жовтня, Кабінет міністрів України прийняв рішення зобов’язати НАЗК відновити доступ громадянам до реєстру е-декларацій чиновників. 

Loading...