Новини » Київ Читать эту новость на русском

Олександр Попов: Разом з "Опозиційною платформою - За життя" ми забезпечимо киянам нову якість життя

Олександр Попов Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Кандидат на пост мера Києва від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов готовий разом з політсилою забезпечити киянам нову якість життя. Про це він заявив на передвиборній конференції Київської організації ОПЗЖ, передає пресслужба партії.

"Кияни живуть у найбагатшому місті країни, але серед них чимало бідних людей. Ціни і тарифи стали здирницькими. Саме місцева влада повинна подбати про те, щоб забезпечити людям нормальне життя: ввести муніципальні доплати, субсидії та інші пільги", - зазначив Олександр Попов.

Він назвав реальними ті кроки, які має намір реалізувати його команда.

"У перші ж дні ми проведемо аналіз тарифів і визначимо ті складові, які дозволять знизити вартість житлово-комунальних послуг. Сьогодні заборгованість у житлово-комунальному господарстві  Києва сягає близько 7 млрд. Наша команда ввела 10-відсоткову знижку на житлово-комунальні послуги за умови їх своєчасної сплати, зараз ми зможемо також оптимізувати тарифи і запровадити київські комунальні субсидії", - підкреслив кандидат на посаду київського мера.

Олександр Попов зазначив, що з ним на вибори йде професійна команда, яка має досвід і готова вирішувати економічні, соціальні та інфраструктурні проблеми столиці.

"У нашій команді люди, які мають досвід у комунальній сфері та зможуть розвивати місто. Люди, які знають, якими повинні бути дії влади, щоб бізнес отримав підтримку. Ми зробимо Київ комфортним для життя містом і забезпечимо киянам нову якість життя", - підкреслив Олександр Попов.

Як повідомляли, "Опозиційна платформа - За життя" вирішила висунути Олександра Попова на посаду мера Києва. Про це заявив народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович під час партійної конференції в Києві.